Zamknij
Wczytuję dane galerii
UTC Fire and Security - Aritech
UTC Fire and Security - Aritech
Nasza firma zajmuje się montażem, konserwacją i naprawą systemów Aritech serii FP1200/2000 oraz 2X-F1 i 2X-F2.
Sprzęt serii FP1200/2000 został skonstruowany zgodnie z przepisami zawartymi w Częściach 2 i 4 Normy Europejskiej EN54, przetestowany pod względem spełnienia wymagań zawartych w Częściach 1-4 normy IEC801, i jest jednym z najbardziej uniwersalnych i elastycznych systemów dostępnych na rynku. Urządzenia FP1200/2000 zostały wykonane ze szczególną starannością o estetykę i ergonomię w konstrukcji i wzornictwie.

Systemy ochrony pożarowej serii 2X oferują aplikacjom adresowalnym o małej i średniej wielkości funkcjonalność inteligentnego systemu o dużych możliwościach przetwarzania danych z najwyższej półki. Centrale te posiadają atrakcyjne, nowoczesne wzornictwo, które pasuje do wystroju każdego wnętrza.

Nasi serwisanci posiadają odpowiednie certyfikaty producenta, dzięki czemu użytkownik nie straci gwarancji producenta. Warunkiem utrzymania gwarancji jest wykonywanie co rocznych przeglądów przez firmy posiadające autoryzacje producenta.

UTC_Andrzej_Tierentiew UTC_Cezary_Konieczny UTC_Janusz_Dubicki UTC_Michal_Dubicki UTC_Piotr_Sarna UTC_Wojciech_Plachecki UTC2X_Cezary_Konieczny UTC2X_Janusz_Dubicki UTC2X_Michal_Dubicki UTC2X_Pawel_Parzyszek UTC2X_Piotr_Sarna UTC2X_Wojciech_Plachecki
W celu otrzymania oferty na zaprojektowanie, montaż lub konserwacje systemu prosimy o kontakt z naszym działem handlowych:
biuro@dax.waw.pl
tel. 22 862 74 24
Inne w tej kategorii:
 
projekt i wykonanie igrekkwadrat © 2014