Zamknij
Wczytuję dane galerii
Hydrant modułowy 25
Hydrant modułowy 25
W swojej ofercie posiadamy hydranty modułowe produkcji GRAS.
Hydranty modułowe  - konstrukcja pozwala na zamontowanie hydrantu wg swoich potrzeb. W podstawowym zestawie znajduje się samodzielny hydrant (wraz z wyposażeniem zgodnym z normą EN 671-1) natynkowy, przystosowany do samodzielnej rozbudowy o kolejne moduły. Do hydrantu można zamówić regulowane ramki maskujące, które po zamocowaniu pozwalają na montaż hydrantu w ścianie (wersja wnękowa). Aby rozbudować hydrant o miejsce na gaśnicę, wystarczy dokręcić za pomocą śrub (dostarczane w zestawie montażowym) szafę na gaśnicę z boku lub pod częścią hydrantową (szafę należy zamówić dodatkowo).

Hydrant modułowy GRAS, jako jedyny na rynku jest tak zbudowany, aby po połączeniu szaf nie było widoczne to, że składa się on z dwóch elementów.

Hydranty modułowe wyposażone są w:  zamek uniwersalny, możliwość zmiany kierunku otwarcia drzwi, 6 przetłoków o średnicy Ø45 mm do instalacji zasilania wodnego - możliwość podłączenia zasilania z prawej lub lewej strony poprzez obrót szafy o 180°. 

W stałej ofercie posiadamy hydranty o głębokości 18 cm., jednakże na zamówienie klienta możemy dostarczyć hydranty o głębokości 15 i 13 cm.

Zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu:
sklep.dax.waw.pl
Inne w tej kategorii:
 
projekt i wykonanie igrekkwadrat © 2014