Zamknij
Wczytuję dane galerii
Hydranty/szafki na zawory
Hydranty/szafki na zawory
Hydranty wewnętrzne należą do najbardziej rozpowszechnionych urządzeń przeciwpożarowych stosowanych w obiektach budowlanych. Hydranty służą do wewnętrznego gaszenia pożarów przy pomocy prądów zwartych lub rozproszonych.
W naszej ofercie posiadamy również szafki do nawodnionych pionów gaśniczych (zaworów hydrantowych).

Zawory hydrantowe montuje się na pionach lub rozgałęzieniach instalacji przeciwpożarowej wodnej. Zależnie od typu obiektu instaluje się hydranty o różnych średnicach i wydajności, wyposażonych w węże półsztywne lub płaskoskładane.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z instalacją wodociągową przeciwpożarową zaczynając od projektowania poprzez montaż, a na końcu serwis.

Przeprowadzamy okresowe przeglądy techniczne oraz czynności konserwacyjne hydrantów wszystkich typów oraz okresowe próby ciśnieniowe węży hydrantowych.

W sklepie stacjonarnym posiadamy dostępne od ręki hydranty wewnętrzne 25 i 33, szafki hydrantowe, szafki na gaśnice oraz szafki na zawory polskiego producenta firmy GRAS.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego (sklep.dax.waw.pl) gdzie w każdej chwili można sprawdzić ilości posiadanych przez nas produktów oraz aktualną cenę.
W przypadku zamówienia na większą ilość zapraszamy do kontaktu z naszym działałem handlowym w celu uzyskania atrakcyjnego rabatu.

Kontakt:
biuro@dax.waw.pl
tel. 22 862 74 24
Więcej informacji:
 
projekt i wykonanie igrekkwadrat © 2014