Zamknij
Wczytuję dane galerii
Hydrant modułowy 33
Hydrant modułowy 33
Hydranty modułowe  - konstrukcja pozwala na zmontowanie hydrantu wg swoich potrzeb. W podstawowym zestawie znajduje się samodzielny hydrant (wraz z wyposażeniem zgodnym z normą EN 671-1) natynkowy, przystosowany do samodzielnej rozbudowy o kolejne moduły. Do hydrantu można zamówić regulowane ramki maskujące, które po zamocowaniu pozwalają na montaż hydrantu w ścianie (wersja wnękowa). Aby rozbudować hydrant o miejsce na gaśnicę, wystarczy dokręcić za pomocą śrub (dostarczane w zestawie montażowym) szafę na gaśnicę (G-33), z boku lub pod częścią hydrantową (szafa G-33 dostępna jako wyposażenie opcjonalne).

Hydrant modułowy GRAS, jako jedyny na rynku  jest tak zbudowany, aby po połączeniu szaf nie było widoczne, że składa się on z dwóch elementów.

Hydranty modułowe wyposażone są w:   zamek uniwersalny, możliwość zmiany kierunku otwarcia drzwi, 6 przetłoków o średnicy Ø72 mm do instalacji zasilania wodnego - możliwość podłączenia zasilania z prawej lub lewej strony poprzez obrót szafy o 180°. 

W stałej ofercie posiadamy hydranty o głębokości 25 cm.

Zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu:
sklep.dax.waw.pl
Inne w tej kategorii:
 
projekt i wykonanie igrekkwadrat © 2014