Zamknij
Wczytuję dane galerii
Polon - Alfa
Polon - Alfa
Nasza firma zajmuje się montażem, konserwacją i naprawą systemów Polon Alfa serii 4000 i 6000. Dobierzemy odpowiedni typ i wielkość centrali do Twojego obiekt. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, konserwacją i montażem systemów.
Posiadamy autoryzacje producenta systemów dzięki czemu posiadamy uprawnienia do przeprowadzania przeglądów i konserwacji bez obawy, że użytkownik systemu straci gwarancje.

Producent udziela gwarancji na okres 5 lat, od daty zakupu Wyrobu. Powyższy okres gwarancji nie obejmuje elementów do wycofanych systemów sygnalizacji pożarowej produkowanych i sprzedawanych jako części zamienne, dla których okres gwarancji wynosi 2 lata.

Gwarancja obowiązuje przy zachowaniu następujących warunków:
  1. Wyroby zostały zainstalowane oraz są wykorzystywane i eksploatowane zgodnie z zapisami w dokumentacji dostarczonej przez Producenta.
  2. Nie dokonano jakichkolwiek zmian konstrukcyjnych Wyrobów oraz napraw we własnym zakresie.
  3. Zainstalowany Wyrób jest okresowo konserwowany, a czynności te są dokumentowane.
POLON_Andrzej_Tierentiew POLON_Cezary_Konieczny POLON_Dominik_Wozniak POLON_Mateusz_Kaczmarczyk POLON_Pawel_Parzyszek POLON_Piotr_Sarna POLON_Wojciech_Placheckiy POLON4000_Andrzej_Tierentiew POLON4000_Cezary_Konieczny POLON4000_Pawel_Parzyszek POLON4000_Wojciech_Plachecki
W celu otrzymania oferty na zaprojektowanie, montaż lub konserwacje systemu prosimy o kontakt z naszym działem handlowych:
biuro@dax.waw.pl
tel. 22 862 74 24
Inne w tej kategorii:
 
projekt i wykonanie igrekkwadrat © 2014