Zamknij
Wczytuję dane galerii
Gaśnice mgłowe
Gaśnice mgłowe
TELESTO oferuje na polskim rynku Mgłowe Gaśnice Wodne oraz Gaśnice Mgłowo-Pianowe.
Gaszenie pożarów w pomieszczeniach przy użyciu gaśnicy proszkowej najczęściej kończy się stratami związanymi ze szkodliwym działaniem proszku. Najczęściej tego typu szkody są mocno niepożądane - uszkodzenia komputerów lub innych urządzeń jak również dokumentów mogą mieć daleko idące konsekwencje dla prowadzonego biznesu. Zaś w przypadku linii produkcyjnych kluczowa jest możliwość natychmiastowego powrotu do pracy bez zbędnych postojów na sprzątanie i utylizację zabrudzonych powierzchni.

Gaśnice Mgłowe TELESTO umożliwiają szybkie, skuteczne i bezszkodowe gaszenie - gaszony obiekt i jego okolica nie ulegają uszkodzeniu związanemu z użyciem środka gaśniczego.

Dodatkowo, gaśnica mgłowa może być używana do gaszenia ludzi.

Przeznaczenie
Unikatowa technologia wytwarzania mgły wodnej pozwala zminimalizować szkody powstałe w wyniku gaszenia pożaru. Doskonale nadaje się do gaszenia pożarów olejów i tłuszczy jadalnych, płonącej na ludziach odzieży, ważnych dokumentów i urządzeń. Skutecznie gasi nie pozostawiając śladów po użyciu środka gaśniczego.

Doskonale nadaje się do zabezpieczania obiektów użyteczności publicznej, zwłaszcza biur, archiwów, szkół, przychodni medycznych, kancelarii prawnych jak również pomieszczeń gastronomicznych i kuchni domowych, ze względu na fakt, że gaśnicy mgłowej można użyć również do gaszenia pożarów klasy F. Zachęcamy do obejrzenia filmy obrazującego gaszenie oleju jadalnego wodą oraz mgłą.

Podstawowe cechy
  • ergonomiczna i łatwa w obsłudze
  • szybka i skuteczna w gaszeniu
  • w pełni ekologiczna
  • ekonomiczna w obsłudze serwisowej
  • zawór odcinający za wskaźnikiem ciśnienia ułatwia kontrolę gaśnicy
  • konstrukcja zaworu umożliwia czasowe przerwanie gaszenia
  • możliwość wielokrotnego napełniania
Gaśnice mgłowe TELESTO gaszą wiele rodzajów pożarów, posiadają certyfikację dla klasy A oraz F, ale z powodzeniem można gasić nią również pożary cieczy palnych (szczegóły dotyczące zaliczonych testów dostępne są na życzenie).

Gaśnice mgłowe TELESTO dostępne są w rozmiarach: W sprzedaży dostępne jest również małe urządzenie mgłowe EX-WM1 - posiadające 1,4kg środka gaśniczego.
Inne w tej kategorii:
 
projekt i wykonanie igrekkwadrat © 2014