Zamknij
Wczytuję dane galerii
Systemy kontroli dostępu (KD)
Systemy kontroli dostępu (KD)
W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu projektowania, montażu oraz konserwacji systemów kontroli dostępu (KD) wiodących producentów.
Oferujemy pomoc przy doborze odpowiedniego sprzętu w odniesieniu do potrzeb i wymagań klienta oraz przeznaczenia i wielkości obiektu.

Wykonujemy przeglądy konserwacyjne w systemie kwartalnym, półrocznym i rocznym. W przypadku prac serwisowych i konserwacyjnych istnieje możliwość ustalenia dogodnych terminów ich przeprowadzenia również w godzinach nocnych (przerwy w produkcji, ze względu na godziny otwarcia obiektu dla klientów). Zajmujemy się również wykonywaniem projektów wraz z montażem.

W dzisiejszych czasach co raz większy nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo a co za tym idzie kontrolę osób upoważnionych do dostępu do pomieszczeń oraz budynków. Dzięki zastosowaniu kontroli dostępu jesteśmy w stanie zabezpieczyć wszelkiego rodzaju przejścia w budynku. Nie ma potrzeby posiadania kluczy do każdego przejścia, system kontroli dostępu pozwala zastąpić je jedną kartą zbliżeniową lub też cyfrowym kodem dostępu. Każda osoba może mieć indywidualną kartę dostępu lub też kod, jest to pomocne w kontroli obecności jak również rejestracji czasu pracy.
Inne w tej kategorii:
 
projekt i wykonanie igrekkwadrat © 2014